המכללה האקדמית עמק יזרעאל

האקדמיה של הצפון

האקדמית עמק יזרעאל מזמינה אתכם להצטרף לאקדמיה של הצפון- הקהילה האקדמית הגדולה והמובילה באזור הצפון. אנו יודעים כי בחירת מוסד לימודים היא אחת ההחלטות החשובות למידע נוסף העומדות בפניכם, וכאקדמיה הנושאת את דגל ההשכלה הגבוהה בצפון, נשמח ללוות אתכם מרגע קבלתה ועד תחילת חייכם המקצועיים.

האקדמית עמק יזרעאל שמה דגש רב על הקשר עם הסטודנטים. יחס חם ומדיניות הדלת הפתוחה הם רק חלק קטן ממערכת תמיכה שמטרתה לאפשר לכם להתקדם ולהצליח. כמו כן, האקדמית עמק יזרעאל מוסמכת להעניק לבוגריה תואר B.A ו- M.A . כחוד החנית של ההשכלה בצפון, אנו שואפים להעניק לכם הסטודנטים חוויה אקדמית ברמה גבוהה. אנו מקפידים על גיוסם של טובי המרצים והחוקרים ומחויבים לשמירה על איכות הוראה ומובילות במחקר.

הזמן ידיעון
המכללה האקדמית עמק יזרעאל

רשימת מסלולי הלימוד

לקבלת ידיעון מלא את פרטייך

חיפוש לימודים ממוקד
חיפוש מושג מעולם הלימודים
רשימת תחומים:
אתר יורם לימודים מציע מידע מקיף אודות מגוון רחב של תחומי לימוד: לימודי מנהל עסקים, לימודי אדריכלות, לימודי ראיית חשבון, לימודי רפואה משלימה, לימודי מדעי המחשב, לימודי משפטים, הנדסאים, לימודי תעודה, לימודי הנדסה, מלגות, פסיכומטרי, לימודי תקשורת, לימודי סוציולוגיה, לימודי פסיכולוגיה, לימודי תקשורת חזותית, חישוב ממוצע בגרות, בגרויות, מכינה לעיצוב, לימודי חינוך, לימודי סיעוד.