לימודי B.A במכללת רמת גן

המרכז ללימודי תואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה

מכללת רמת-גן פועלת משנת 1990, והינה אחת המכללות הגדולות והוותיקות בישראל, אלפי בוגריה ומוסמכיה השתלבו ומשתלבים במשרות בכירות במשק הישראלי והעולמי. המכללה למידע נוסף מהווה את מרכז הלימוד הגדול והוותיק ביותר בארץ של לימודי התואר הראשון של האוניברסיטה הפתוחה. במכללה לומדים מידי שנה כ- 9000 סטודנטים.

קמפוס המכללה רחב הידיים משתרע על פני 41 דונם, נגיש מכל רחבי הארץ, וכולל קפיטריות, מדשאות, אווירה סטודנטיאלית ופעילות חברתית, חניה חינם, מעבדות מחשבים משוכללות כיתות ואולמות הרצאה חדישים.

במכללה קיים מערך גדול של יועצים אקדמיים לתואר הראשון ויועצי לימודים לקורסי התעודה - יש לכם דלת פתוחה לבוא להתייעץ ולבנות יחד אתכם את המסלול הנכון והמתאים ביותר- גם מבחינת עיניין אישי וגם מבחינת שעות. כל יועץ מלווה את הסטודנט מרגע הפניה ועד לסיום התואר ו/או הקורס.

הזמן ידיעון
לימודי B.A במכללת רמת גן

רשימת מסלולי הלימוד

לקבלת ידיעון מלא את פרטייך

חיפוש לימודים ממוקד
חיפוש מושג מעולם הלימודים
רשימת תחומים:
אתר יורם לימודים מציע מידע מקיף אודות מגוון רחב של תחומי לימוד: לימודי מנהל עסקים, לימודי אדריכלות, לימודי ראיית חשבון, לימודי רפואה משלימה, לימודי מדעי המחשב, לימודי משפטים, הנדסאים, לימודי תעודה, לימודי הנדסה, מלגות, פסיכומטרי, לימודי תקשורת, לימודי סוציולוגיה, לימודי פסיכולוגיה, לימודי תקשורת חזותית, חישוב ממוצע בגרות, בגרויות, מכינה לעיצוב, לימודי חינוך, לימודי סיעוד.