המכללה להנדסאים כנרת בעמק הירדן

הכשרת מהנדסים לתעשיות העילית בישראל

המכללה הטכנולגית להנדסאים כנרת שבעמק הירדן נחשבת לאחת המכללות הוותיקות והמנוסות בתחום לימודי ההנדסה בישראל. במהלך השנים צברה המכללה מוניטין רב בשל הרמה למידע נוסף האקדמית הגבוהה שמאפיינת את אנשיה. הסגל האקדמי כולל את מיטב אנשי האקדמיה ובכירי התעשייה בישראל ואלפים מבוגרי המכללה מאיישים כיום תפקידי מפתח בולטים בתעשייה הישראלית.

המכללה ממוקמת על הקודקוד הדרומי של שפת הכנרת כשמדשאות הקמפוס, הכיתות והמעבדות משקיפות על האגם. הנוף שמשתקף מכיתות הלימוד הינו מרהיב והמדשאות הירוקות ועצי הגן מקנים לשוהים בתחומה של המכללה אווירה פסטורלית ונעימה.

המכללה ידועה באווירה המשפחתית והאינטימית שמייחדת אותה, אווירה שבה המרצים ואנשי המנהלה, מכירים באופן אישי כל סטודנט וסטודנט. אנשי הסגל זמינים כל העת על מנת לספק מענה ופתרון לכל סוגייה ובעייה שבהן נתקלים הסטודנטים בתקופת הלימודים. הצוות האקדמי מלווה את כל סטודנט שמצטרף המכללה מהרגע הראשון לקליטתו, ועד לרגע שבו יהיה מוכן לאתגרים המקצועיים שמציבה בפניו התעשייה.

הזמן ידיעון
המכללה להנדסאים כנרת בעמק הירדן

רשימת מסלולי הלימוד

לקבלת ידיעון מלא את פרטייך

חיפוש לימודים ממוקד
חיפוש מושג מעולם הלימודים
רשימת תחומים:
אתר יורם לימודים מציע מידע מקיף אודות מגוון רחב של תחומי לימוד: לימודי מנהל עסקים, לימודי אדריכלות, לימודי ראיית חשבון, לימודי רפואה משלימה, לימודי מדעי המחשב, לימודי משפטים, הנדסאים, לימודי תעודה, לימודי הנדסה, מלגות, פסיכומטרי, לימודי תקשורת, לימודי סוציולוגיה, לימודי פסיכולוגיה, לימודי תקשורת חזותית, חישוב ממוצע בגרות, בגרויות, מכינה לעיצוב, לימודי חינוך, לימודי סיעוד.