המרכז האקדמי פרס

אחד על אחד עד התואר

המרכז האקדמי פרס ברחובות חותר להיות מוסד אקדמי מוביל המשלב בין גישה חדשנית ייחודית בתוכניות הלימודים לבין מחויבות חברתית עמוקה ומתמשכת של מייסדי המרכז, למידע נוסף עובדיו ותלמידיו.

המרכז האקדמי פרס הוא מוסד ייחודי בנוף האקדמיה הישראלית. מלבד מצוינות אקדמית חסרת פשרות הבאה לידי ביטוי הן בתכניות הלימוד הייחודיות והן בסגל האקדמי המעולה, המרכז שם לו למטרה ליצור אווירה של אקדמיה אחרת. אקדמיה שרואה כל סטודנט, מזהה את הפוטנציאל הייחודי הגלום בו ומסייעת לו לממש אותו. לא רק בדרך להשגת התואר האקדמי, אלא גם במסע לגיבוש קריירה מקצועית או אקדמית.
המרכז האקדמי פרס, בו לומדים כ-4000 סטודנטים, פועל בקמפוס אורבאני ייחודי בעיר רחובות, המספק מצד אחד את ציוד הלימוד והכיתות המתקדמות ביותר שיש, ומצד שני מהווה בית חם לקהילת הלומדים בו. המרכז האקדמי פרס אף פעיל חברתית במגוון מיזמים, מעניק ללומדים בו חוויות חברתיות משמעותיות כמו גם קשרים עם עולם העסקים שמחוץ לאקדמיה וזאת כדי לצבור ניסיון מעשי עוד במהלך הלימודים ולהתחיל את הקריירה עם יתרון.

הבוגרים שלנו, שכבר מאיישים משרות בכירות במשק הישראלי ובאקדמיה, הם העדות החיה שהצלחנו במשימה, וכי אקדמיה אישית, אחד על אחד אל הקריירה, היא שאיפה ברת מימוש.
המרכז האקדמי פרס מוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה. בין התארים לתואר שני: מוסמך במנהל עסקים (MBA), מוסמך בפסיכולוגיה חינוכית, מוסמך בייעוץ ארגוני. בין התארים הראשונים: מנהל עסקים, משפטים, מדעי התזונה (BsC), מנהל מערכות בריאות, מדעי ההתנהגות (פסיכולוגיה וסוציולוגיה).
נשמח לראותכם בקמפוס בשנה הבאה ומי יודע: אולי שמכם יתנוסס על שדירת המצטיינים שלנו בסוף התואר.

* ייעוץ והדרכה אישית של אנשי עסקים:
המרכז האקדמי פרס שם לו ליעד להוות קרקע פורייה לעידוד מיזמים ולחיזוק הדיאלוג שבין הסטודנטים לבין המעסיקים הפוטנציאלים, הממתינים להם עם סיום הלימודים. המרכז מקיים ימי הכוונה לתעסוקה, ומארח מפגשים עם אנשי ציבור ואנשי עסקים מבכירי המשק והתעשייה. בנוסף, מקיים המרכז תכנית "מנטורים" לסטודנטים לתואר שני, שבמסגרתה נפגשים הסטודנטים פגישות אישיות עם אנשי עסקים מהבכירים מעולם העסקים בישראל וזוכים מהם לייעוץ בנושאים מקצועיים וקריירה.

* חווית הלימוד:
הסטודנטים במרכז האקדמי פרס זוכים לחוויה לימודית ייחודית המשלבת אתגרים אינטלקטואליים עם חיי חברה מגבשים. המרכז שחרט על דגלו בצד המצוינות האקדמית גם את המעורבות החברתית, נענה לקריאת המועצה להשכלה גבוהה ומקיים תכנית להתנדבות של סטודנטים ואנשי אקדמיה בקהילה ובחברה. הסטודנטים מוזמנים לפעול ולהתנדב במסגרות שונות, בהנחיה ובפיקוח היחידה למעורבות חברתית. פעילות התנדבותית זו גם מזכה את הסטודנטים בארבע נקודות זכות אקדמיות.

הזמן ידיעון
המרכז האקדמי פרס

רשימת מסלולי הלימוד

לקבלת ידיעון מלא את פרטייך

חיפוש לימודים ממוקד
חיפוש מושג מעולם הלימודים
רשימת תחומים:
אתר יורם לימודים מציע מידע מקיף אודות מגוון רחב של תחומי לימוד: לימודי מנהל עסקים, לימודי אדריכלות, לימודי ראיית חשבון, לימודי רפואה משלימה, לימודי מדעי המחשב, לימודי משפטים, הנדסאים, לימודי תעודה, לימודי הנדסה, מלגות, פסיכומטרי, לימודי תקשורת, לימודי סוציולוגיה, לימודי פסיכולוגיה, לימודי תקשורת חזותית, חישוב ממוצע בגרות, בגרויות, מכינה לעיצוב, לימודי חינוך, לימודי סיעוד.