מור קורן

מור קורן פסיכומטרי קבוצות קטנות תוצאות גדולות

ביה"ס ללימודי פסיכומטרי של מור קורן פועל בהצלחה כבר 10 שנים ומטרתו העיקרית היא להקנות לתלמידים את הכלים המתאימים ביותר על מנת שיעברו בהצלחה את מבחן הפסיכומטרי. למידע נוסף ביה"ס נותן דגש על כמה היבטים מרכזיים:
- מרצים מיומנים המצטיינים בבקיאות בחומר הלימוד, ביכולתם להדריך וגם ברגישותם ובסובלנותם כלפיי התלמידים.
- קבוצות לימוד קטנות (8-9 תלמידים בכיתה) המאפשרות הענקת יחס אינטימי לתלמידים, חומר לימוד רחב ומותאם לדרישות המקובלות.

ידוע לכולם שעל מנת להצליח בבחינת הפסיכומטרי יש לעשות קורס מקצועי וטוב והדילמה היחידה שעומדת בפניי המתעניינים היא בחירת המקום הנכון. מניסיון רב השנים של ביה"ס ומפידבקים של תלמידים שונים, עולה המסקנה כי שלושת הצרכים החשובים להם ביותר הם קבוצות לימוד קטנות, איכות המרצה ומידת העדכניות של חומר הלימוד - ביה"ס של מורן קורן דוגל במיוחד במילוי שלושת הצרכים הללו.

- פרטים על מיסד ביה"ס והמנהל: בעל תואר שני במדעי המחשב ומתמטיקה. למור קורן ניסיון של למעלה מ-10 שנים בהוראה, לימד במוסדות אקדמיים יוקרתיים כגון מכללת תל אביב, מכללת שנקר ואוניברסיטת בר-אילן.

הזמן ידיעון
מור קורן

רשימת מסלולי הלימוד

לקבלת ידיעון מלא את פרטייך

חיפוש לימודים ממוקד
חיפוש מושג מעולם הלימודים
רשימת תחומים:
אתר יורם לימודים מציע מידע מקיף אודות מגוון רחב של תחומי לימוד: לימודי מנהל עסקים, לימודי אדריכלות, לימודי ראיית חשבון, לימודי רפואה משלימה, לימודי מדעי המחשב, לימודי משפטים, הנדסאים, לימודי תעודה, לימודי הנדסה, מלגות, פסיכומטרי, לימודי תקשורת, לימודי סוציולוגיה, לימודי פסיכולוגיה, לימודי תקשורת חזותית, חישוב ממוצע בגרות, בגרויות, מכינה לעיצוב, לימודי חינוך, לימודי סיעוד.