לימודי מוסיקה

לקבלת הכוונה וייעוץ אישי מלא את פרטייך בטופס
לקבלת הכוונה וייעוץ אישי מלא את פרטייך בטופס

לימודי מוסיקה לתואר ראשון

לימודי מחול ולימודי מוסיקה משתייכים לתחום לימודי אמנויות ומשיקים לתחומים כמו תיאטרון ומשחק, בימוי, הפקה, עריכה והגשה ועוד.

 

לימודי מוסיקה עוסקים במגוון תחומים הקשורים למוסיקה בהם הלחנה, האזנה ביקורתית, נגינה, קןמפוזיציה, ניתוח, שירה, הפקה מוזיקלית ועוד.

 

לימודי מחול לתואר לרוב שמים דגש על שכלול מיומנויות ריקוד קיימות וכוללים אימונים רבים כמו גם לימודי כוריאוגרפיה ובימוי.

נושאי לימוד

ניתן למצוא לימודי מוסיקה ולימודי מחול במספר מצומצם של מוסדות בארץ, הלימודים נמשכים בין שלוש לארבע שנים, וכוללים גם לימודים תיאורטיים וגם עבודה מעשית.חלק מהמוסדות המציעים מסלולי של לימודי מוסיקה ולימודי משחק משלבים זאת עם לימודי תעודת הוראה.

 

תנאי הקבלה ללימודי מוסיקה וללימודי מחול כוללים הצגת תעודת בגרות, ציוני פסיכומטרי וידע מוקדם בתחום המבוקש. מקומות מסוימים אף ידרשו מבחן קבלה או ראיון אישי.

 

נושאי הלימוד של לימודי מחול כוללים נושאים תיאורטיים כמו פיזיולוגיה של גוף האדם, אימפרוביזציה, היסטוריה של הריקוד, יסודות הקצב, טכניקות שונות של מחול, מחול וריקוד, מחול מודרני, שיעורי תנועה, מחול קלאסי, מחול מודרני ועוד.

 

נושאי הלימודי של לימודי מוסיקה כוללים תחומים רבים בהם הלחנה, נגינה, קןמפוזיציה, ניתוח, שירה, הפקה מוזיקלית, עיבוד, ניצוח מקהלות ועוד. במסגרת לימודי הוראה נוגעים גם בנושאים כגון עבודה עם אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים, עבודה קהילתית, ריתמיקה ועוד.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי לימודי מוסיקה יכולים להשתלב בעבודות רבות ומגוונת כנגנים, אנשי סאונד, מלחינים, מעבדים ומפיקים מוזיקליים או כמורים למוזיקה בבתי הספר ובאוניברסיטאות או באופן פרטי.

 

בוגרי לימודי מחול יכולים להשתלב בעבודה כרקדנים מקצועיים בלהקות הריקוד בשונות בארץ או בחו"ל, או להשתלב בעבודה כמורים לריקוד בבתי ספר או מסגרות פרטיות.

חיפוש לימודים ממוקד
חיפוש מושג מעולם הלימודים
רשימת תחומים:
אתר יורם לימודים מציע מידע מקיף אודות מגוון רחב של תחומי לימוד: לימודי מנהל עסקים, לימודי אדריכלות, לימודי ראיית חשבון, לימודי רפואה משלימה, לימודי מדעי המחשב, לימודי משפטים, הנדסאים, לימודי תעודה, לימודי הנדסה, מלגות, פסיכומטרי, לימודי תקשורת, לימודי סוציולוגיה, לימודי פסיכולוגיה, לימודי תקשורת חזותית, חישוב ממוצע בגרות, בגרויות, מכינה לעיצוב, לימודי חינוך, לימודי סיעוד.