קורס עריכת וידאו

לקבלת הכוונה וייעוץ אישי מלא את פרטייך בטופס
לקבלת הכוונה וייעוץ אישי מלא את פרטייך בטופס

לימודי תוכנות עריכה

לימודי תעודה של תוכנות עריכה מתמקדות בהקניית המיומנויות הטכניות הכרוכות בהפעלות תוכנות וידאו ואפקטים, מטרת הלימודים להקנות לתלמיד את כל הכישורים הדרושים לתכנון וביצוע פרויקט וידאו מהשלב הראשוני של התכנון, ההפקה והצילום ועד השלב הסופי של העריכה והאפטר אפקט.

במסגרת הלימודים מתוודעים לעקרונות עבודה וכלים בעריכת וידיאו ופוסט פרודאקשייןומכירים תוכנות עריכה שונות כגון אדוב, פרמייר, פינאל קאט, אוויד, מדיה קומפוזר ועוד. לימודי עריכה מתמקדים בהעברת החומרים למחשב, בחירת הקטעים המתאימים על פי קריטריונים שונים (איכות טכנית, רמת משחק, ניקיון תמונה, תאורה ועוד), הוספת אפקטים במקרה הצורך וליטושים אחרונים.

נושאי לימוד

תנאי הקבלה ללימודי תכונות עריכה הם הכרה בסיסית של מערכת ההפעלה חלונות, שליטה בסיסית בשפה האנגלית ובמקומות מסוימים גם ראיון אישי. הלימודים נפרשים על פני מספר חודשים ומקנים תעודת גמר של המוסד בתחום.

נושאי הלימוד כוללים עקרונות השימוש בתוכנות העריכה המובילות בשוק כמו עיבוד תמונה בפוטושופ, עריכת וידאו באמצעות פרימייר, עיצוב תנועה באמצעות אפטר אפקטס, אנקור דיויד (אדובי), המרת תכני וידאו לפס רחב, עקרונות העצוב ושיטות עבודה, כלים ומיומנויות לעיבוד תמונה, אנימציה לאינטרנט ולטלוויזיה, עריכת סרטונים,  ממשק תוכנה, היכרות עם כלים בסיסים ופורמטים שונים, טיפול בחומרי גלם, העברת חומרים למחשב, חיתוך ובחירה נכונה של חומרים, המרת קבצי וידאו לפורמטים שונים ועוד.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי לימודי תעודה של עריכת וידאו יכולים לעבוד כשכירים חברות הפקה, במשרדי פרסום, סטודיו לעיצוב, חברות אנימציה, בתי הפקה לטלוויזיה, אתרי אינטרנט, קולנוע, עריכת קליפים מוזיקליים או לעבוד כפרילאנסים עבור אנשים פרטיים או חברות מסחריות ועוד.

חיפוש לימודים ממוקד
חיפוש מושג מעולם הלימודים
רשימת תחומים:
אתר יורם לימודים מציע מידע מקיף אודות מגוון רחב של תחומי לימוד: לימודי מנהל עסקים, לימודי אדריכלות, לימודי ראיית חשבון, לימודי רפואה משלימה, לימודי מדעי המחשב, לימודי משפטים, הנדסאים, לימודי תעודה, לימודי הנדסה, מלגות, פסיכומטרי, לימודי תקשורת, לימודי סוציולוגיה, לימודי פסיכולוגיה, לימודי תקשורת חזותית, חישוב ממוצע בגרות, בגרויות, מכינה לעיצוב, לימודי חינוך, לימודי סיעוד.