לימודי ספרדית

לקבלת הכוונה וייעוץ אישי מלא את פרטייך בטופס
לקבלת הכוונה וייעוץ אישי מלא את פרטייך בטופס

לימודי צרפתית, ספרדית, איטלקית

לימודי צרפתית, ספרדית או איטלקית עוסקים  ברכישת השליטה באחת  השפות  המדוברות בעולם. מקור שפות  אלו היא בשפה  הרומאנית ומבנה השפה מושפע  מלטינית וישנן מילים וביטויים  החופפים או דומים בין  השפות.

שליטה באחת מהשפות האלו – צרפתית, ספרדית, איטלקית  – מאפשרת ליהנות מתרבות עשירה ומרתקת בשפת המקור, לשפר את קשרי המסחר והעסקים או להעשיר את ההשכלה.

לימודי צרפתית, ספרדית או איטלקית מתמקדים ברכישת מיומנויות דיבור של אחת השפות, במקביל נרכשות גם מיומנויות כתיבה, הבנת הנשמע, הבנת הנקרא וכו'.

נושאי הלימוד

לימודי צרפתית, ספרדית, איטלקית מתקיימים במספר רמות עיקריות: מתחילים, ביניים ומתקדמים.

הלימודים עוברים על הנושאים הבאים:דיאלוג, ניהול שיחות בסיסיות, רכישת אוצר מילים וביטויים, יסודות המבנה הדקדוקי ומבנה המשפט, רכישת יכולות קריאה.

ברמות יותר מתקדמות עוסקים גם בשיפור יכולות השיחה, הרחבת אוצר המילים, שימוש במבנים דקדוקיים יותר מסובכים, קריאת טקסטים מורכבים, עיתונים ומאמרים, ניהול שיחות על נושאים מורכבים, דגש ע שטף ודיוק, הכרת ביטויים נפוצים בשפה,

יתרונות של לימודי צרפתית, ספרדית, איטלקית

לימודי ספרדית, איטלקית או צרפתית  מאפשרת לבוגרים להשתלב בתפקידי מסחר שונים, במשרדים  או ארגונים המתנהלים  מול גורמים זרים (בעיקר  מול האיחוד אירופי).

ניתן להשתלב בשוק העבודה בתפקידים הקשורים בתרגום, תרגום מילולי או תרגום סימולטני, סוכני תרבות, עיתונאים זרים, שיווק, מסחר ועוד.

חיפוש לימודים ממוקד
חיפוש מושג מעולם הלימודים
רשימת תחומים:
אתר יורם לימודים מציע מידע מקיף אודות מגוון רחב של תחומי לימוד: לימודי מנהל עסקים, לימודי אדריכלות, לימודי ראיית חשבון, לימודי רפואה משלימה, לימודי מדעי המחשב, לימודי משפטים, הנדסאים, לימודי תעודה, לימודי הנדסה, מלגות, פסיכומטרי, לימודי תקשורת, לימודי סוציולוגיה, לימודי פסיכולוגיה, לימודי תקשורת חזותית, חישוב ממוצע בגרות, בגרויות, מכינה לעיצוב, לימודי חינוך, לימודי סיעוד.