קורס מזכירות רפואית

לקבלת הכוונה וייעוץ אישי מלא את פרטייך בטופס
לקבלת הכוונה וייעוץ אישי מלא את פרטייך בטופס

לימודי מזכירות

לימודי תעודה של לימודי מזכירות, לימודי פקידות או לימודי התחום המשרדי עוסקים במיומנויות השונות הדרושות כדאי לנהל משרד מבחינה אדמיניסטרטיבית ולדאוג להתנהלות השוטפת של הדברים, גם בתוך המשרד וגם קשרי חוץ.

לימודי מזכירות פותחים דלת למקצוע מעניין ומאתגר, שיש בו גם אפשרויות קידום למרות שזה לא תמיד נראה ככה. הכישורים הדרושים למזכירה הם התנסחות בעל פה ובכתב, הכרת תוכו אופיס (וורד, אקסל, מייל), שליטה באינטרנט, שיווק, מכירות, ניהול חשבונות ויחסי עבודה טובים.

נושאי לימוד

תנאי הקבלה ללימודי תעודה של מזכירות כוללים הצגת תעודת בגרות מלאה או 12 שנות לימוד. מקומות מסוימים דורשים גם מבחן מיון באנגלית או בהבנת הנקרא וראיון אישי או ועדת קבלה.  

נושאי הלימוד כוללים עקרונות בארגון וניהול, עבודת משרד מודרני, משאבי אנוש, ניהול עסקי, תשלומים וגביה, תכתובות מנהליות, תכנון וניהול זמן, ניהול שירות איכותי, עבודת צוות, תהליך קבלת החלטות, תקשורת ארגונית ובינאישית, התמודדות עם מצבי לחץ, טיפוח תדמית, אסרטיביות בניהול, הכרת המשרד הממוחשב, שיווק ויחסי ציבור, דיני עבודה, יחסי עבודה ועוד.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי לימודי תעודה של לימודי מזכירות, לימודי פקידות או לימודי התחום המשרדי יכולים להשתלב במגוון חברות ותפקידים בסיום הלימודים: משרדים במגזר הציבורי, משרדים במגזר הפרטי, ארגונים גדולים וקטנים, בתי ספר. ניתן להתקדם ולעבוד כמזכירת לשכה, מזכירת מנכ"ל ואפילו מזכירה בכירה.

חיפוש לימודים ממוקד
חיפוש מושג מעולם הלימודים
רשימת תחומים:
אתר יורם לימודים מציע מידע מקיף אודות מגוון רחב של תחומי לימוד: לימודי מנהל עסקים, לימודי אדריכלות, לימודי ראיית חשבון, לימודי רפואה משלימה, לימודי מדעי המחשב, לימודי משפטים, הנדסאים, לימודי תעודה, לימודי הנדסה, מלגות, פסיכומטרי, לימודי תקשורת, לימודי סוציולוגיה, לימודי פסיכולוגיה, לימודי תקשורת חזותית, חישוב ממוצע בגרות, בגרויות, מכינה לעיצוב, לימודי חינוך, לימודי סיעוד.