קורס קוסמטיקה

לקבלת הכוונה וייעוץ אישי מלא את פרטייך בטופס
לקבלת הכוונה וייעוץ אישי מלא את פרטייך בטופס

קוסמטיקה וטיפוח

לימודי קוסמטיקה וטיפוח לתעודה עוסקים  במגוון רחב של טיפולים  שנועדו לשפר את בריאותם  והאסתטיקה של גברים ונשים. ההגדרה קוסמטיקה וטיפוח כוללת טיפולים  קוסמטיים לעור הפנים ולגוף, לצרכים מיוחדים של איפור, איפור, מניקור, פדיקור ועיצוב שיער.

כמו כן, לימודי קוסמטיקה וטיפוח כוללים גם טיפולים השייכים לתחום הפרה-רפואה כגון, בנייה תקינה של העור, הסרת שיער גוף בלייזר, עיצוב גבות ניתוחים קוסמטיים, איפור לשיפור ולהסוואת בעיות רפואיות, החדרת חומרי לחות בעזרת הזרקה ועוד.

לימודי קוסמטיקה וטיפוח

ישנם מקומות רבים בהם  ניתן להירשם ללימודי תעודה של קוסמטיקה  וטיפוח, לימודי בוקר או לימודי ערב, לרוב  נמשכים הלימודים מספר חודשים בסופם  מקבלים תעודה מקצועית, בהתאם  לתחום הנלמד, ובמקרים מסומים גם תעודה  מטעם משרד העבודה.

לימודי קוסמטיקה וטיפוח כוללים את הנושאים הבאים: איפור יומיומי, איפור מקצועי, איפור להפקות אופנה, הפקות טלוויזיה, הפקות קולנוע (איפור לאפקטים), איפור כלות, סוגים שונים של איפור, עיצוב שיער, החלקה, עיצוב תסרוקות, צביעה, השתלות שיער, הדבקות שיניים, הכרת חומרים, כימיה קוסמטית, השתלת שפמים, פציעות, כוויות, חתכים, מבוא לקוסמטיקה, אבחון סוגי עור, השפעות השמש על העור, פילינג, מסכות, ניקוי עמוק, טיפולים באקנה, עיצוב וצביעות גבות, הורדת שיערות בשעווה או בלייזר, אנטומיה ופיזיולוגיה,  דרמטולוגיה, פדיקור, מניקור, עיסויי גוף ופנים ועוד.

במסגרת תחומי הקוסמטיקה והטיפוח השייכים לתחום הפרא-רפואי לומדים על מילוי קרחות, שחזור פטמות, הסוואות נזקי עור ועוד.

קוסמטיקה וטיפוח – אפשרויות תעסוקה

בתום תקופת הלימודים וההכשרה בתחום הקוסמטיקה והטיפוח ניתן להשתלב בשוק  העבודה, אם כקוסמטיקאית עצמאית  המגיעה לעבוד בהפקות או  מקבלת לקוחות בביתה לטיפולים  פרטיים, איפור כלות ועוד.

דרך נוספת היא לעבוד בשכירות במכון לעיצוב שיער, מרכז קוסמטיקה או חברות לייצור מוצרי קוסמטיקה או רשתות שיווק. לימודי קוסמטיקה הם המקום להתחיל אם ברצונכם להשתלב בשוק העבודה העוסק בטיפוח מראה הגוף.

בוגרי לימודי איפור לשיפור ולהסוואת בעיות רפואיות יכולים לעבוד בשיתוף מקצועי עם בתי חולים, מרפאות, רופאים עוד.

חיפוש לימודים ממוקד
חיפוש מושג מעולם הלימודים
רשימת תחומים:
אתר יורם לימודים מציע מידע מקיף אודות מגוון רחב של תחומי לימוד: לימודי מנהל עסקים, לימודי אדריכלות, לימודי ראיית חשבון, לימודי רפואה משלימה, לימודי מדעי המחשב, לימודי משפטים, הנדסאים, לימודי תעודה, לימודי הנדסה, מלגות, פסיכומטרי, לימודי תקשורת, לימודי סוציולוגיה, לימודי פסיכולוגיה, לימודי תקשורת חזותית, חישוב ממוצע בגרות, בגרויות, מכינה לעיצוב, לימודי חינוך, לימודי סיעוד.