קורס בניית ציפורניים

לקבלת הכוונה וייעוץ אישי מלא את פרטייך בטופס
לקבלת הכוונה וייעוץ אישי מלא את פרטייך בטופס

לימודי בנייה, עיצוב וטיפוח ציפורניים

לימודי תעודה של תחומים  הקשורים לבנייה, עיצוב וטיפוח  ציפורניים קשורים ללימודי תעודה של מקצועות  הטיפוח והיופי. תחום הבנייה, עיצוב וטיפוח ציפורניים כולל טיפולים רבים  בהם מניקור ופדיקור (קוסמטי או רפואי), מריחת לק על הציפורניים, טיפולי ידיים בעזרת משחות  וקרמים, בניית ציפורניים וקישוטן ועוד.

בניית ציפורניים היא אחת השיטות המקובלות לטיפוח הציפורן, מדובר בשיטה זה מאריכים את הציפורן ומעצבים אותן בעזרת חומר מילוי המאריך את הציפורן, עבור אלו שלא מצליחות לגדל אותן לאורכים אלו בעצמן. בניית הציפורניים מאפשרת להן להמשיך ולצמוח עם תמיכה, והציפורניים מתחזקות ומתייצבות עד שהן יכולות להמשיך ולצמוח לבדן.

רקע כללי

ישנם לימודי תעודה שונים  הקשורים לתחום בניה, עיצוב  וטיפוח ציפורניים, כמו טכנאות ציפורניים, בניית ציפורניים, פדיקור ומניקור קוסמטי ופדיקור ומניקור רפואי.

תנאי הקבלה כוללים לפחות 10 שנות לימוד וראיון אישי, בסיום הקורס מקבלים תעודת סיום מקצועי.

נושאי  הלימודי כוללים: בניית ציפורניים בכל השיטות – אקרליק, משי, אלגנט גלס, טבילה, קישוטים, אנטומיה של כף הרגל וכף היד, טיפול בה התקרנות יתר בעור הרגליים, טיפול בבעיות ציפורן חודרנית, יבלות, פטריות, סטריליזציה ועוד.

בנייה, עיצוב וטיפוח ציפורניים – אפשרויות תעסוקה

לרוב ניתן למצוא בעלות  מקצוע המומחות לתחום הטיפול של  עיצוב טיפוח ציפורניים במקומות בהם ניתן  לקבל טיפולים נוספים כמו מספרות, ספא, סלוני יופי, מכוני  שיזוף ועוד.

כמובן שתמיד ניתן לעבוד באופן עצמאי ולהציע שירותים לאנשים בבית, לבוא לבתים של אנשים או לפתוח מכון עצמאי המתמחה בקוסמטיקה ופדיקור ומניקור.

חיפוש לימודים ממוקד
חיפוש מושג מעולם הלימודים
רשימת תחומים:
אתר יורם לימודים מציע מידע מקיף אודות מגוון רחב של תחומי לימוד: לימודי מנהל עסקים, לימודי אדריכלות, לימודי ראיית חשבון, לימודי רפואה משלימה, לימודי מדעי המחשב, לימודי משפטים, הנדסאים, לימודי תעודה, לימודי הנדסה, מלגות, פסיכומטרי, לימודי תקשורת, לימודי סוציולוגיה, לימודי פסיכולוגיה, לימודי תקשורת חזותית, חישוב ממוצע בגרות, בגרויות, מכינה לעיצוב, לימודי חינוך, לימודי סיעוד.