קורס ברמנים

לקבלת הכוונה וייעוץ אישי מלא את פרטייך בטופס
לקבלת הכוונה וייעוץ אישי מלא את פרטייך בטופס

לימודי ברמנים

לימודי תעודה של ברמנים עוסקים בכל הקשור להגשת אלכוהול בבר ותרבות השתייה בכלל. לימודי ברמנים מכשירים לעבודה בבר בכל רמה של מקצוענות ומאפשרים להשתלב בעבודות מגוונות בענף.

לימודי תעודה משלבים בין לימודים עיוניים העוסקים בדרכי הייצור של משקאות אלכוהוליים שונים, ארצות המוצא, האנשים והסיפורים שמאחורי המשקה, השפעות גופניות של אלכוהול וכיצד לטפל בהן נכון לבין לימודים מעשיים העוסקים בתורת הערבוב והכנת אלכוהול, מזיגה מחבית ועבודה מאחורי בר. כמו כן, מרבית הלימודים כוללים גם עבודה מעשית הדומה לעבודה בבר.

אפשרויות לימודים

לימודי ברמנים אינם מציבים תנאי קבלה מיוחדים וכל אחד יכול להירשם להכשרה מקצועית בתחום. הלימודים נפרשים על פני מספר שבועות ומקנים בסופם תעודה מקצועית של המוסד בו נלמד.

נושאי הלימוד כוללים סדנאות של תקשורת בינאישית, פיתוח תודעת שירות ומכירות, עבודה בצוות, היכרות עם סוגי לקוחות שונים, שליטה בכל הנעשה בבר, הפעלת המכשור שבבר, מכונות מזיגה, צורות הגשה, עבודה נכונה תחת לחץ, תודעת שירות גבוה, היכרות עם סוגי הבירות השונות, עבודה עם כוסות שייקרים, הכנת קוקטלים, הכרת סוגי יין, עבודה עם יין, היכרות עם היקבים השונים הפועלים בארץ, היכרות עם וויסקי, הבדלים בין וויסקי אירי לבין וויסקי סקוטי ועוד.

ברמנים – אפשרויות תעסוקה

בוגרי לימודי ברמנים יכולים להשתלב במקומות עבודה מגוונים כברמנים כמו מסעדות, בתי קפה, בתי מלון, חברות קייטרינג וכמובן, עבודה בבר – כשכירים או כעצמאים בבר משלהם.

חיפוש לימודים ממוקד
חיפוש מושג מעולם הלימודים
רשימת תחומים:
אתר יורם לימודים מציע מידע מקיף אודות מגוון רחב של תחומי לימוד: לימודי מנהל עסקים, לימודי אדריכלות, לימודי ראיית חשבון, לימודי רפואה משלימה, לימודי מדעי המחשב, לימודי משפטים, הנדסאים, לימודי תעודה, לימודי הנדסה, מלגות, פסיכומטרי, לימודי תקשורת, לימודי סוציולוגיה, לימודי פסיכולוגיה, לימודי תקשורת חזותית, חישוב ממוצע בגרות, בגרויות, מכינה לעיצוב, לימודי חינוך, לימודי סיעוד.