קורס עיצוב תעשייתי

לקבלת הכוונה וייעוץ אישי מלא את פרטייך בטופס
לקבלת הכוונה וייעוץ אישי מלא את פרטייך בטופס

לימודי עיצוב תעשייתי

לימודי תעודה של עיצוב תעשייתי, עיצוב מסחרי או עיצוב חלונות ראווה עוסקים במגמות וסגנונות של עיצוב מוצר, היותו שימושי, מתאים לסביבה כלשהי ולקהלי יחד שונים. לימודי עיצוב תעשייתי משלבים בין הצורך במוצר פונקציונאלי שגם יש בו אלמנטים של שפה חזותית והתייחסות לאסתטיקה.

לימודי עיצוב מסחרי מתמקדים בניצול נכון של החלל והמבנה ולוקחים בחשבון פרמטרים כמו חלל הבנה, המקום ומידת הנגישות לקהל, חלוקת שטח נכונה לפי פונקציות נדרשות וסדר עדיפות ועוד שיקולים מסחריים כאלה ואחרים. לימודי עיצוב מסחרי כוללים עיצוב חנויות, עיצוב בתים, עיצוב תערוכות, עיצוב סטיילינג, עיצוב רהיטים, עיצוב משרדים, עיצוב מסחרי, עיצוב חללי תצוגה.

לימודי עיצוב חלונות ראווה עוסקים במיצוב החנות וכוללים את השיקולים שיש לעשות כשמעצבים חנות ומעצבים את חלון הראווה, כיצד להציג את המוצרים באופן הטוב ביותר ולשפר את חווית הקנייה של הלקוח.

נושאי הלימוד

ישנם קורסים שונים של לימודי תעודה של עיצוב תעשייתי, עיצוב מסחרי ועיצוב חלונות ראווה, קורס נמשך כמספר חודשים ומקנה תעודת גמר של המוסד בתחום הנלמד. הלימודים משלבים בין שיעורים תיאורטיים לבין עבודה מעשית הנעשית בסטודיו וסיורים מודרכים באתרים רלוונטיים.

נושאי הלימוד של לימוד תעשייתי או לימודי עיצוב מסחרי כוללים היכרות עם מגמות וסגנונות בעולם עיצוב המוצר, התאמת העיצוב לקהל היעד, הסביבה ודרישות הלקוח, יסודות השפה החזותית, מודלים רעיוניים, מודלי חשיבה, הבעה באמצעות סקיצות, יסודות הצבע ופרספקטיבה, קומפוזיציה, קולאז', עיצוב דו ותלת ממדי, מבוא לתולדות האמנות ואדריכלות, מבוא לעיצוב פנים, ניצול נכון של חלל תצוגה,הגדרת קונספט ופיתוח רעיון עיצובי,הבנת הפונקציות וההיבטים הפסיכולוגיים של הלקוח, צבע, חומר, דקורציה, ניתוח והבנת צרכי השוק, עולם השיווק ועוד.

נושאי הלימודי של עיצוב חלונות ראווה כוללים היכרות עם מושגי יסוד בעיצוב, תהליכי תכנון, פיתוח חשיבה יצירתית ויכולת ביטוי אישי, פסיכולוגיה צרכנית, רישום פרספקטיבה, בניית מודל, עיצוב והלבשת בובות בחלון ראווה, עיצוב פנים של חנות, שימוש נכון בסקאלת הצבעים, התאמת צבעים, תוכנות תלת מימד, הצגת רעיונות ללקוח, ניהול פרויקטים, שיווק ויחסי ציבור.

חיפוש לימודים ממוקד
חיפוש מושג מעולם הלימודים
רשימת תחומים:
אתר יורם לימודים מציע מידע מקיף אודות מגוון רחב של תחומי לימוד: לימודי מנהל עסקים, לימודי אדריכלות, לימודי ראיית חשבון, לימודי רפואה משלימה, לימודי מדעי המחשב, לימודי משפטים, הנדסאים, לימודי תעודה, לימודי הנדסה, מלגות, פסיכומטרי, לימודי תקשורת, לימודי סוציולוגיה, לימודי פסיכולוגיה, לימודי תקשורת חזותית, חישוב ממוצע בגרות, בגרויות, מכינה לעיצוב, לימודי חינוך, לימודי סיעוד.