קורס עיצוב פנים

לקבלת הכוונה וייעוץ אישי מלא את פרטייך בטופס
לקבלת הכוונה וייעוץ אישי מלא את פרטייך בטופס

לימודי עיצוב פנים

לימודי תעודה של עיצוב  פנים עוסקים בתכנון חללים מוגדרים, תוך כדאי ניצול מקסימאלי של האוויר והאור העומד לרשותו במטרה להקנות תחושה של מרחב, נוחות או חמימות. מעצב הפנים אחראי על כל הקשור בפנימיותו של מבנה מסוים מבחינת החלוקה הפנימית, הצבעים ועד בחירת הרהיטים ומיקומם בחלל.

לימודי תעודה של עיצוב פנים

תוכנית הלימודים של לימודי תעודה לעיצוב פנים משלבת בין לימודים תיאורטיים לעבודה מעשית. במסגרת הלימודים התיאורטיים עוברים על נושאים כמו מושגי יסוד בעיצוב, תולדות האדריכלות, סגנונות שונים בעיצוב, תולדות האמנות, הרצאות אורח סיורים לימודיים וכו'.

 

הלימודים המעשים כוללים היכרות עם תוכנות עיצוב בסיסיות כמו אוטוקאד וסקאצ'אפ (לעיצוב בדו ממד ותלת ממד), עקרונות הפאנג שוואי ותורות עיצוב נוספות, עיצוב רהיטים, הדמיה אדריכלית, עיצוב תמונה באמצעות פוטושופ. כמו גם, רישום, לימודי שרטוט, מיומנויות תצוגה, ניצול חלל החדר, עיצוב רהיטים, טכנולוגיות בנייה, תאורה.

 

הלימודים נמשכים בין שנתיים לשלוש בסיומם מגישים התלמידים פרויקט גמר, ולרוב בשלב סיום הלימודים גם יש להם תיק עבודות בעזרתו הם יכולים לחפש עבודה. הלימודים מקנים תעודת גמר מטעם המוסדהמאפשרת לעסוק בעיצוב פנים כעצמאיים או כשכירים במשרדי עיצוב פנים ואדריכלות.

עבודת מעצב הפנים

בוגרי לימודי עיצוב יכולים לפנות לעבודה בחברות המתמחות בתחום או לעבוד באופן עצמאי, ולנסות לרכוש לעצמם שם בדרך זו. מעצבי פנים יכולים לעבוד גם בעיצוב פנים של המרחב הציבורי הכולל בתי מלון, מסעדות, משרדים. ובתי חולים ומוסדות ציבוריים, או בעיצוב פנים של המרחב הפרטי הכולל עיצוב דירות מגורים פרטיות.

 

לא מעט מהתוצאה הסופית של עיצוב הפנים תלוי בטעמו של הלקוח והתקציב שהוא מוכן להשקיע. במסגרת עבודת מעצב הפנים עליו לקחת בחשבון את דרישות הלקוח, את רצונו לנוע בחופשיות בחלל שלרשותו כמו גם,  שיפור איכות חייו ומתן מענה לכל צרכיו הפיזיים (בעיקר במקרים בהם מעצבים חללים עבור אנשים הסובלים ממגבלה כלשהי).

חיפוש לימודים ממוקד
חיפוש מושג מעולם הלימודים
רשימת תחומים:
אתר יורם לימודים מציע מידע מקיף אודות מגוון רחב של תחומי לימוד: לימודי מנהל עסקים, לימודי אדריכלות, לימודי ראיית חשבון, לימודי רפואה משלימה, לימודי מדעי המחשב, לימודי משפטים, הנדסאים, לימודי תעודה, לימודי הנדסה, מלגות, פסיכומטרי, לימודי תקשורת, לימודי סוציולוגיה, לימודי פסיכולוגיה, לימודי תקשורת חזותית, חישוב ממוצע בגרות, בגרויות, מכינה לעיצוב, לימודי חינוך, לימודי סיעוד.