קורס פנג שוואי

לקבלת הכוונה וייעוץ אישי מלא את פרטייך בטופס
לקבלת הכוונה וייעוץ אישי מלא את פרטייך בטופס

לימודי פנג שוואי

לימודי פנג שוואי (פנג שווי או פנג שואי) עוסקים בתורת העיצוב הסינית, הגורסת ארגון מבנים וחפצים צריך להביא להרמוניה עם הטבע. משמעות השם פנג שוואי בסינית הוא רוח ומים.

הלימודים עוסקים בבחינת סביבת החיים, זיהוי החומרים המרכיבים את הבית והגינה וכיצד אפשר להביא לשינוי בעזרת סידור החפצים או המקום באופן שונה וליצור אווירה יותר תומכת וידידותית שתשפר את איכות החיים של מי שגרים באותו מקום.

נושאי הלימוד

לימודי פנג שוואי נפרשים על פני מספר חודשים ומקנים תעודת יועץ (תעודת גמר) של המוסד בו למדו. הלימודים נערכים על פי רוב פעמים בשבוע, ישנם מסלולים גם לשעות הערב ומתאימים למי שמתעניינים בעיצוב פנים ובמסורת ופילוסופיה סינית.

נושאי הלימוד כוללים: היסטוריה, אמנות ותרבות של הפנג שואי, אתיקה, אסכולת צורה, אסכולת מצפן, פרשנות של סמלים וצבעים בבית, הכרת החלל הריק שבין הדברים, כיווני רוחות השמיים, יסודות ועקרונות בסייסים יין, יאנג וצ'י ותיעולם הנכון במרחב, חמשת סוגי האנרגיה, התאמת המבנה למקום, פנים וחוץ, מבוא לפילוסופיה סינית, שימוש בכלי הפנג שוואי, עיצוב רגיל מול פנג שווי, שלבי עבודה, תהליך ייעוץ, יסודות השרטוט וקריאת תוכניות בית, השפעות אנרגטיות, התאמת עיצוב אישי, בחירת צבעים וחומרים על פי תאריכי לידה, שימוש נכון בקריסטלים פריזמטיים וטבעיים, פעמוני רוח, ספירלות, מוביילים, צמחים ומראות, עריכת מפה אנרגטית של המרחב, פנג שוואי לעסקים ומשרדים ועוד.

הלימודים משלבים בין הרצאות תיאורטיות על הנושאים השונים והיכרות עם הפילוסופיה והמסורת הסינית לבין סיורים וביקורים בבתים, משרדים, בניינים וגינות אשר עוצבו על פי עקרונות הפנג שוואי.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי לימודי פנג שוואי יכולים לשלב את התמחותם עם עיצוב פנים, הם יכולים לעבוד כיועצים ללקוחות פרטיים, לייעץ לחברות בנייה, חברות תכנון, רשויות מקומיות ואזוריות, לייעץ לאנשים פרטיים, לעסוק בעיצוב רהיטים, תפאורות ותצוגות, לייעץ בעיצוב גינות ועוד.

חיפוש לימודים ממוקד
חיפוש מושג מעולם הלימודים
רשימת תחומים:
אתר יורם לימודים מציע מידע מקיף אודות מגוון רחב של תחומי לימוד: לימודי מנהל עסקים, לימודי אדריכלות, לימודי ראיית חשבון, לימודי רפואה משלימה, לימודי מדעי המחשב, לימודי משפטים, הנדסאים, לימודי תעודה, לימודי הנדסה, מלגות, פסיכומטרי, לימודי תקשורת, לימודי סוציולוגיה, לימודי פסיכולוגיה, לימודי תקשורת חזותית, חישוב ממוצע בגרות, בגרויות, מכינה לעיצוב, לימודי חינוך, לימודי סיעוד.