קורס אמנות

לקבלת הכוונה וייעוץ אישי מלא את פרטייך בטופס
לקבלת הכוונה וייעוץ אישי מלא את פרטייך בטופס

לימודי אמנות לתעודה

לימודי אמנות מתייחסים לכל התחומים המעודדים חשיבה ועשייה יצירתית, העיסוק באמנות מעניק סיפוק ליוצר העוסק בו, אך גם לצופה שנחשף לאחר מכן ליצירת האמנות. לימודי אמנות כוללים בתוכם את התחומים הבאים: משחק, תיאטרון, מוזיקה, פיסול, ציור, צילום, רישום, קולנוע וטלוויזיה, עיצוב, קדרות ועוד.

לימודי אמנות משמשים את היוצרים להעביר מסרים על נושא מסוים או ביקורת על מצב כלשהו. אלו יכולים להיות מסרים על מצב חברתי מסוים, מציאות כלכלית, נורמות תרבותיות וכל נושא אשר מעסיק את היוצר והוא מרגיש צורך לחלוק את דעותיו ופרשנותו עם העולם.

נושאי לימוד

במסגרת הלימודים רוכשים את הכלים והמיומנויות לעסוק בתחום המבוקש בנוסף לרקע היסטורי ותיאורטי הקשור לתחום. לימודי תעודה נמשכים כמספר חודשים עד שנתיים ומקנים תעודת גמר של המוסד.

נושאי הלימוד כוללים יסודות המבע האמנותי, מבוא בתולדות האמנות, רב תרבותיות, וידאו ארט, צילום, פיסול, מיצב, ציור, אנימציה, סאונד, אינטראקטיב, תכנות, פוסט פרודקשן, אמנות עכשווית, ציור, רישום, קומפוזיציה ועוד.

הלימודים כוללים סדנאות עבודה מעשית ומרבית מוסדות הלימוד גם עורכים תערוכת סיום בהם מוצגים פרויקטים שנעשו במהלך הלימודים.

אפשרויות תעסוקה

רבים פונים ללימודי אמנות במטרה להעשרה, עם זאת לימודי אמנות פותחים אפשרויות תעסוקה רבות במסגרות מגוונות. אפשר לעבוד באופן עצמאי על פרויקטים שונים ואפשר לעבוד כשכירים בהפקות שונות, מגזינים, תיאטראות ועוד.

חיפוש לימודים ממוקד
חיפוש מושג מעולם הלימודים
רשימת תחומים:
אתר יורם לימודים מציע מידע מקיף אודות מגוון רחב של תחומי לימוד: לימודי מנהל עסקים, לימודי אדריכלות, לימודי ראיית חשבון, לימודי רפואה משלימה, לימודי מדעי המחשב, לימודי משפטים, הנדסאים, לימודי תעודה, לימודי הנדסה, מלגות, פסיכומטרי, לימודי תקשורת, לימודי סוציולוגיה, לימודי פסיכולוגיה, לימודי תקשורת חזותית, חישוב ממוצע בגרות, בגרויות, מכינה לעיצוב, לימודי חינוך, לימודי סיעוד.