קורס סיעוד

לקבלת הכוונה וייעוץ אישי מלא את פרטייך בטופס
לא נמצאו תוצאות חיפוש

לימודי סיעוד

לימודי תעודה של סיעוד  ולימודי תעודה של פרמדיקים  משתייכים לתחום הלימודים של  רפואה משלימה ומקצועות הבריאות ומשיקים לתחומים כמו דולות, מדריכות הנקה וליווי יולדות, מקצועות המנהל והמעבדה הרפואית ועוד.

במסגרת לימודי סיעוד או לימודי פרמדיקים נרכשים הכלים כיצד להעניק טיפול ראשוני לחולה, בבית החולים או עזרה ראשונה (במקרה של פרמדיקים), וכיצד לסעוד את החולים לאחר האשפוז, מתן תרופות ועירויים. לימודי תעודה של סיעוד מכשירים אחים ואחיות מוסמכים לעבודה בבתי חולים.

מטרת לימודי סיעוד להכשיר אנשי מקצוע לסייע לפרט, למשפחה ולקהילה בשמירה ובטיפול בריאותם הפיזית או הנפשית של המטופלים. במסגרת הלימודים מכשירים אחים ואחיות מוסמכים בידע ועקרונות מדעיים, מבוא לרפואה, עזרה ראשונה, מחקרים וניהול, אתיקה, אחריות מקצועית ועוד.

חיפוש לימודים ממוקד
חיפוש מושג מעולם הלימודים
רשימת תחומים:
אתר יורם לימודים מציע מידע מקיף אודות מגוון רחב של תחומי לימוד: לימודי מנהל עסקים, לימודי אדריכלות, לימודי ראיית חשבון, לימודי רפואה משלימה, לימודי מדעי המחשב, לימודי משפטים, הנדסאים, לימודי תעודה, לימודי הנדסה, מלגות, פסיכומטרי, לימודי תקשורת, לימודי סוציולוגיה, לימודי פסיכולוגיה, לימודי תקשורת חזותית, חישוב ממוצע בגרות, בגרויות, מכינה לעיצוב, לימודי חינוך, לימודי סיעוד.