קורסים , לימודי תעודה לימודי אינסטלציה

לקבלת הכוונה וייעוץ אישי מלא את פרטייך בטופס
לקבלת הכוונה וייעוץ אישי מלא את פרטייך בטופס

לימודי עיצוב גרפי ותוכנות עיצוב

לימודי תעודה של תקשורת חזותית, אנימציה, עיצוב גרפי ותוכנות עיצוב עוסקים בהקניית מיומנויות מקצועיות בתחומים הקשורים לתקשורת חזותית ומכשירים סטודנטים להשתלב בעבודה בתחום הניו מדיה ומדיה אינטראקטיבית. הלימודים מפתחים את היכולות הפרקטיות בתחום התקשורת החזותית ובמקביל מפתחים את החשיבה והיצירתיות.

במסגרת הלימודים נחשפים הסטודנטים למגוון נושאים הקשורים בתרבות הדיגיטלית ולומדים לזהות את הגורמים הפסיכולוגים, התרבותיים, החברתיים המשפיעים על עיצובה של המדיה החדשה.

נושאי לימוד

לימודי תעודה של תקשורת חזותית, אנימציה, עיצוב גרפי ותוכנות עיצוב נפרשים על פני מספר חודשים עד כשנה (או שלושה סימסטרים) ומקנים בסופם תעודת בוגר של המוסד. דרישות הקבלה כוללות לעיתים הצגת תיק עבודות או ראיון אישי, תלוי במוסד ובמסלול הלימודים המבוקש.

נושאי הלימודי כוללים של לימודי עיצוב כוללים פיתוח חשיבה עיצובית, בניית שפה אישית, פיתוח קונספט, חשיבה קריאטיבית, יסודות חשיבה גרפית, תולדות העיצוב, זרמים וסגנונות בעיצוב, אילוסטרציות ובניית לוגואים, פרסום וארטדיירקשן, עיצוב חוויתי, מיתוג לוגו, עיצוב אריזות, עיצוב בסביבת אינטרנט, חשיבה אינטראקטיבית, עיצוב מיניסייט, מבוא לאנימציה, יצירת סרטונים, בניית תיק עבודות והכנה לשוק העבודה ועוד

קורס פוטושופ עוסק בתוכנת העריכה הגרפית הפופולארית בעולם, משום שהיא פשוטה לתפעול ומספקת את התוצאות הטובות ביותר. במסגרת הקורס לומדים כיצד להקנות לתמונה מראה מקצועי ומלוטש בעזרת תיקוני צבע, חידודים, חיתוכים ומחיקות ועוד.

נושאי הלימוד של לימודי תקשורת חזותית ועיצוב באינטרנט כוללים התמחות מקצועית בעיצוב גרפיה, מדיה, תנועה, עיצוב לאינטרנט והתאמת העיצוב והשפה החזותית לעולם הטכנולוגיה העכשווי גם באינטרנט, גם בטלוויזיה. לימודי אנימציה עוסקים בהנפשה דיגיטלית, עיצוב ופוסטפרודקשן ועוד.

לימודי תוכנות עיצוב כוללים היכרות עם תוכנות של עיצוב גרפי כמו אילוסטרייטר, פוטושופ, אינדז'יין, פלאש ו-Dreamweaverתוכנה המשמשמת לבניית אתרים ועריכתם באמצעות טכנולוגיות CSSו-HTML.

הלימודים משלבים בין לימודים תיאורטיים לבין עבודה על פרויקטים מגוונים והתנסות בפרויקטים אמיתיים עם אנשי תעשייה.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי לימודי תעודה של תקשורת חזותית, אנימציה, עיצוב גרפי ותוכנות עיצוב יכולים להשתלב במגוון עבודות בהתאם לתחום שלמדנו, כאני מטורים, מעצבים של אנימציה, עיצוב בתנועה לפרסומות, אולפני טלוויזיה, אינטרנט ותוכן סלולרי. מעצבים גרפים במגזינים, הוצאות ספרים, חברות פרסום או כעצמאים ועוד.

חיפוש לימודים ממוקד
חיפוש מושג מעולם הלימודים
רשימת תחומים:
אתר יורם לימודים מציע מידע מקיף אודות מגוון רחב של תחומי לימוד: לימודי מנהל עסקים, לימודי אדריכלות, לימודי ראיית חשבון, לימודי רפואה משלימה, לימודי מדעי המחשב, לימודי משפטים, הנדסאים, לימודי תעודה, לימודי הנדסה, מלגות, פסיכומטרי, לימודי תקשורת, לימודי סוציולוגיה, לימודי פסיכולוגיה, לימודי תקשורת חזותית, חישוב ממוצע בגרות, בגרויות, מכינה לעיצוב, לימודי חינוך, לימודי סיעוד.